You are currently viewing Deep Purple: beogradski stadion Tašmajdan (najava)

Deep Purple: beogradski stadion Tašmajdan (najava)

Legendarni hard rock bend Deep Purple dolaze na beogradski stadion Tašmajdan, 13. srpnja 2024. godine, najavio je SkyMusic.

Deep Purple su kultne rock ikone koje će zasigurno oduševiti fanove izvođenjem svojih hitova kao što su “Smoke On The Water”, “Highway Star”, “Hush” i mnoge druge. Očekuje se da će Deep Purple donijeti nezapamćenu energiju i nezaboravno iskustvo svojim vjernim fanovima. Od nastanka 1968. godine, s izdavanje albuma “Shades of Deep Purple”, bend nije prestao s objavljivanjem vrhunske glazbe. Deep Purple su u svojih 55 godina postojanja objavili 22 studijska albuma i 55 singlova. Ian Gillan, Roger Glover, Ian Paice, Simon McBride i Don Airey, Mark VIII u Beograd dolaze povodom svjetske turneje koja iduću godinu bendu Deep započinje u Madridu.

Ulaznice po cijeni od 4.900 (41.10 eura) dinara za parter, fan pit 5 900 dinara (50,35 eura), tribine 5950 dinara (50,77 eura) te za VIP tribine 7.500 (64 eura) dostupne su putem efinity sustava i aplikacije efinity.